Duben ve školní družině.

Tisk Email

 

Po návratu z velikonočních prázdnin nás čekaly dva dny vyhrazené zápisům dětí         do prvních tříd. Tyto dny jsme se věnovali sportování. Na terase naší družiny si děti zahrály badmiton, košíkovou, fotbal, kuželky, líný tenis, vyzkoušely chůzi na chůdách. Připravovali jsme se na turnaj ve vybíjené, který se uskutečnil o týden později 11. 4.   a děti zde ukázaly, že mají sportovního ducha a turnaj si pořádně užily.

Dne 18. 4.  proběhla dopravní soutěž, při které 10 družstev plnilo úkoly z dopravy, zdravovědy a silničního provozu.

Také následující týden se nesl v soutěžním duchu. V pondělí 22. 4. jsme oslavili Den Země celodružinovou akcí, kdy 8 družstev plnilo úkoly. Děti luštily křížovky, skládaly puzzle, doplňovaly kvíz o recyklaci a třídění odpadů, oživily si znalosti a za své umístění získaly pěkné odměny. Ve čtvrtek 25. 4. jsme na hale tvořili mandaly z plastových víček. Práce se moc povedly a celá hala se barevně rozzářila.

 

Měsíc jsme ukončili velkou akcí „Hledá se talent ŠD“, na kterou se dva měsíce soutěžící připravovali. Ve vyzdobeném kinosále děti předvedly zpěv, dramatizaci pohádky, tanec a ukázky z házené a florbalu.  Jejich výkony ohodnotili žáci školního parlamentu společně s paní učitelkou Romanou Policarovou. Všichni účinkující si zasloužili velkou pochvalu. Nejvíce bodů získal Matěj Soukup a za svůj zpěv se stal vítězem celé soutěže. Gratulujeme.                                                vych. Bienebergová

Foto najdete zde:


Stiskněte Enter
Stiskněte Enter